Garanti BBVA Vadeli Mevduat Hesabı

Garanti BBVA vadeli mevduat hesabı faiz oranları hesaplaması yaparak yüksek kazanç için online başvuruda bulunabilirsiniz.
TL

Garanti BBVA e-Vadeli Hesap TL

e-Vadeli Hesabın Avantajları:

e-Vadelide hep daha yüksek faiz: Farklı vade ve tutarlarda açabileceğiniz e-Vadeli hesap ile mevduat hesabınız için her zaman tabela faiz oranlarının üzerinde faizlerden faydalanabilirsiniz.

e-Vadeli açıldığı tarihten itibaren kazandırır: e-Vadeli mevduat hesaplarının vade başlangıç tarihi hesap açılış tarihi ile aynı olduğu için hesap açıldığı andan itibaren faiz kazanmaya başlarsınız. 16.30’dan sonra açılan e-vadeli hesaplarda 1 gün valör uygulanır.

e-Vadeli esnek bir hesaptır: Hesabınızdan vadesinden önce kısmi çekim yaptığınızda hesabınızda kalan bakiye aynı vade ve faiz oranı ile değerlenmeye devam eder, yalnızca vadesinden önce çekim yaptığınız tutar için faiz getirisi elde edilmez.

 • Uzun vadelerde açtığınız vadeli mevduat hesaplarınızda stopaj avantajından faydalanabilirsiniz.
 • Hesabınızı açarken faiz getirinizin ve anaparanızın nasıl değerlendirileceğine hesap açılışı sırasında anında karar verebilirsiniz.
 • Hesap Açabileceğiniz Para Birimleri: TL, USD, EUR, JPY, CHF, GBP, SEK, SAR, RUB, NOK, DKK, CAD, AUD
 • Hesap Açma Alt Limitleri: 1.000 TL, 1.000 USD, 1000 Euro, 1000 GBP, 10.000 JPY ve diğer hesaplar için 1.000 döviz cinsi’dir.
 • Faiz oranı brüttür.
 • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve Garanti BBVA Mobil’e özel faiz oranları 28 günden 365 güne kadar kırık vadeler dahil bütün vadelerde geçerlidir.
 • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve Garanti BBVA Mobil’den açtığınız vadeli mevduat hesabınız bu kanallara özel faiz oranıyla temdit olur.
 • Vadesinden önce bozulan hesaplara faiz işletimi yapılamaz.

TL için stopaj oranları:

Vade Stopaj Oranı
6 aya kadar (6 ay dahil) %5
6 ay - 1 yıl (1 yıl dahil) %3
1 yıl üzeri  %0


USD ve Euro için stopaj oranları:

Vade Stopaj Oranı
6 aya kadar (6 ay dahil) %20
6 ay - 1 yıl (1 yıl dahil) %20
1 yıl üzeri  %18

*Garanti BBVA tabela faiz oranları üzerinden ek faiz uygulanmaktadır.

25 Eylül 2019 tarihinde yayımlanan yeni yönetmelikle, tasarruf mevduatı hesaplarındaki 150.000 TL’ye kadar olan kısım devlet güvencesi kapsamındadır.

Vade Sonu Seçenekleri

Hesap açılışı sırasında, aşağıdaki vade sonu seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. 

 • Anapara ve Faiz Temdit:  Hesabınız, vade sonlarında aynı vade ve güncel faiz ile otomatik olarak yenilenir.
 • Anapara Temdit: Sadece anaparanız yenilenir, faiz tutarı seçtiğiniz hesaba aktarılır.
 • Koşullu Temdit:  Belirlediğiniz tutar seçilen bir hesaba aktarılır, kalan tutar yenilenir.
 • Temdit Etmesin: Anapara ve faiz tutarı seçtiğiniz hesaplara aktarılarak hesabınız kapatılır.

Vadeli Mevduata Otomatik Para Yatırma

Vadeli Mevduata Para Yatırma Emri ile vade tarihlerinde otomatik olarak vadeli mevduatınıza para eklenmesini sağlayabilirsiniz. Şubelerimiz veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan vereceğiniz talimatla, seçtiğiniz vadesiz mevduat hesabınızdan, belirlediğiniz miktar her vade yenilemesinde vadeli mevduat hesabınıza aktarılır.

 • e-Vadeli Hesap TL
 • Yıllık Faiz Oranı
  %12.00
 • Net Kazanç
  499,73 TL
 • Toplam Kazanç
  50.499,73
 • İncele

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti BBVA Bankası Mevduat Yatırım Bilgilendirmeleri

Garanti BBVA ile siz de biriktirdiğiniz paradan değişen faiz oranlarından etkilenmeden kâr elde edebilirsiniz. Öncelikle Garanti BBVA mevduat yatırım hesabı nedir? Bunu öğrenelim

Garanti BBVA Mevduat Yatırım Hesabı Nedir?

Garanti BBVA mevduat yatırım hesabı şirket veya tüzel kişilerin biriktirmek istediği paranın faiz oranları işlenerek kâr elde etmesini sağlayan Garanti Bankasının sunmuş olduğu bir hesap çeşididir. Kişi kazandığı parayı Garanti BBVA mevduat yatırım hesabına yükleyerek belirlediği vade süresi sonunda faiz işlenmiş bir şekilde çekebilmektedir.

Garanti BBVA Mevduat Yatırım Hesabı Avantajları Nelerdir?

Garanti BBVA vadeli mevduat hesabı sayesinde siz aksini belirtmediğiniz sürece vade sonlarında aynı faiz oranları ile yenilenmektedir. Bu sayede yeni bir hesap açmanıza gerek kalmamaktadır. Garanti BBVA vadeli mevduat hesabınızda biriken faiz oranlarını dilediğiniz vakit vadesiz hesabınıza çekebilirsiniz. Çektiğiniz bu miktarı istediğiniz gibi harcayabilir EFT veya Havale yapabilirsiniz. Garanti BBVA vadeli mevduat hesap hareketlerini Garanti Mobil aracılığı ile istediğiniz yerde kontrol edebilirsiniz. Garanti BBVA vadeli mevduat hesabı açmak için Garanti müşteri hizmetlerini aramanız veya size en yakın Garanti şubesine uğramanız yeterlidir. Garanti BBVA vadeli mevduat yatırım hesabı açarken vade sayısını siz belirlersiniz. Eğer vadeli mevduat hesabınızı internet üzerinden açarsanız Garanti BBVA e-vadeli mevduat hesabı sayesinde yüksek faiz oranları ile daha fazla kâr edebilirsiniz.

Garanti BBVA Mevduat Yatırım Hesaplama Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA vadeli mevduat yatırım hesaplama işlemi sitemiz üzerinden gerçekleşmektedir. Mevduat sayfasından Garanti BBVA bölümüne giderek hesaplama aracımıza ulaşabilir bu sayede Garanti BBVA mevduat yatırımı hesaplama işlemini yapabilirsiniz.

Garanti Bankası vadeli hesabınızı açmadan önce faiz oranlarından etkilenmemek için size uygun vadeyi seçerek http://kredirobotu.com/ adresinden hesabınızı açabilirsiniz.

E-vadeli hesap aracılığı ile faiz oranları üzerinden getiri elde edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde vadeli hesabınızı açabilirsiniz. Ayrıca Garanti BBVA internet bankacılığı üzerinden de vadeli hesabınızı açabilirsiniz. Eğer Garanti BBVA hesabınız yok ise öncelikle Garanti mobil uygulamasını indirerek hesap oluşturmanız gerekir. Ardından vadeli hesabınızı sitemiz üzerinden açabilirsiniz. En uygun vadenin taksiti ve toplam ödemeniz gereken tutarı sitemiz üzerinden hesaplayabilirsiniz.

Garanti BBVA Mevduat Faiz Oranları Nedir?

 • 36 ayda %1,84 faiz oranı ile aylık ödenmesi gereken tutar 406 TL,
 • 24 ayda %1,84 faiz oranı ile aylık ödenmesi gereken tutar 541 TL,
 • 12 ayda %1,84 faiz oranı ile aylık ödenmesi gereken tutar 958 TL,

Garanti BBVA mevduat hesabı için http://kredirobotu.com/ adresine giriş yaparak "vadeli mevduat faiz hesaplama" aracını seçmelisiniz.

Garanti BBVA Vadeli Hesap Nasıl Açılır?

Garanti Bankası vadeli hesap açmadan önce faiz oranlarından etkilenmemek için size uygun vadeyi seçerek http://kredirobotu.com/ adresinden hesabınızı açabilirsiniz.  Ardından sitemiz üzerinden vadeli hesabınızı hızlı bir şekilde açabilirsiniz. Yatırım yapmak istediğiniz bankanın adını, yatırım yapacağınız tutarı ve vadeyi http://kredirobotu.com/ sitemiz üzerinden girerek kazancınızı şubeye gitmeden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda vadeli hesap faiz hesaplama butonu ile aylık ödemeniz gereken tutarı öğrenebilirsiniz.

Vadeli Mevduat Hesabı Nedir?

Vadeli mevduat hesabı ile yüksek getiri fırsatını sizler için sağlıyoruz. Site olarak asıl amacımız değerli banka müşterilerin faizdeki düşüşten etkilenmemesini sağlamaktır. Kısacası paranız Garanti BBVA ile güvende olacaktır. Birikimlerinizi değerlendirmek için açacağınız vadeli hesapta risksiz yatırım yapmanız banka tarafından sağlanmaktadır. Mevduat hesapları 1, 3, 6 ve 12 ay vade ile açılmaktadır. 32 günden itibaren 400 güne kadar vadeli hesabınızı açabilirsiniz.

Garanti BBVA, ülkemizdeki en büyük ve en köklü bankalar arasında yer almakta olup başarılı bankacılık sayesinde milyonlarca kişi tarafından tercih edilen bir bankadır.

Garanti BBVA, müşterilerine birden fazla mevduat ürünü sunmakta olup, yatırımlarını en iyi şekilde değerlendirebilmeleri için yardımcı olmaktadır. Garanti BBVA tarafından sizlere sunulan birden fazla sayıdaki mevduat ürün çeşitlerinin tamamını inceleyebilirsiniz. Garanti BBVA Bankası tarafından sunulan Garanti BBVA vadeli hesap faiz oranları ve bu vadeli hesap faiz oranlarının getireceği getirinin hesaplanması için sitemizden faydalanabilirsiniz.

Garanti BBVA Mevduat Faizleri

Garanti BBVA, mevduat faiz oranları piyasa şartlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu değişiklikler ile alakalı en kısa sürede bilgi almak ve doğru bilgileri kolay bir şekilde elde etmek için bu sayfa üzerinden size sunmuş olduğunuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte diğer bankaların sunmuş olduğu mevduat faizleri ile Garanti BBVA, faiz oranları arasında karşılaştırmalı  değerlendirme yapabilirsiniz.  Sayfamız Garanti BBVA vadeli hesap faiz getirisi hesaplama tablolarını da sizlere yardımcı olmak için kullanıcı dostu ve kullanımı basit bir arayüz ile sunmaktadır. 

Garanti BBVA Vadeli mevduat hesapları ve mevduat faiz oranları ile ilgili rakamsal tüm bilgilere ve oranlara kredirobotu.com sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, aynı zamanda başvuru ve soru sorma gibi işlemleri de yine bu site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Daha fazla vakit kaybetmeden sitemizi ziyaret ederek sizlere sunmuş olduğumuz ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. 

 

4.8/384
En uygun oranlar ve tekliflerden
haberdar olmak için e-bültene kaydolun
Lütfen onay veriniz.

>