Kullanım Koşulları

Merdivenköy Mah. Nida Kule Göztepe Sitesi Bora Sok. NO:1-3 K:16 D:58 Kadıköy / İstanbul adresinde mukim Semroot Yazılım ve Danışmanlık AŞ iştiraki olan Kredirobotu.com (aşağıda kısaca "Kredirobotu.com" olarak anılacaktır) karşılaştırma ve başvuru seçeneği sunduğu ürün ve hizmet firmalarını ve bankaları, kullanıcı ile bir araya getirmek amacı ile kurulmuştur.

Bu site internet kullanıcısının kullanımına aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde sunulmuştur. www.kredirobotu.com sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Kredirobotu.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Kredirobotu.com ’un, değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Kredirobotu.com hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle, bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Kredirobotu.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Kredirobotu.com herkese açık bir sitedir. Kredirobotu.com’da kullanıcılar almak istediği hizmet ve ürün kategorisindeki firmalar için başvurusunu ya da teklif talebini iletebilir. Kullanıcı bu aşamadan sonra ilgili firma ya da bankalarla iletişime geçebilir ve yapılacak mesajlaşma, telefon üzerinden yapılan iletişim ya da yazılı her türlü iletişim Kredirobotu.com sorumluluğunda değildir.

Kredirobotu.com ‘da yayınlanan ürün ve hizmetlere dair içerikler firma ve bankaların halka açık sunduğu bilgileri içermektedir. Başvuru sonrası kullanıcı ile iletişime geçildiğinde bankanın ya da firmanın sunduğu teklif içeriğinde, oran ve tutarlarda değişiklik yapma hakkını banka ve firmalar saklı tutar. Kredirobotu.com fiyat ve oranlarda gerçekleşen değişikliklerden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Bilgi almak ya da başvuru amaçlı sisteme talep bırakmış kullanıcıların iletişim bilgileri Kredirobotu.com ‘un anlaşmalı olduğu firmalarla paylaşılacaktır. Kredirobotu.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır.

Ayrıca kullanıcı olarak Kredirobotu.com ‘a ziyaretlerinizde kullandığınız tercihlerin Web Sitesi tarafından hatırlanmasını sağlayarak Web Sitesi üzerinden yeni özellikler sunmak ve sunulan özellikleri sizlerin tercihlerine göre kişiselleştirmek, Web Sitesi’ni iyileştirmek ve Web Sitesi’nin, sizin ve Şirket’in hukuki ve ticari güvenliğinin teminini sağlamak amacıyla kullanılır. Detaylı bilgi için Kredirobotu.com Gizlilik ve Çerez Politikası'nı inceleyebilirsiniz.

Telif Hakları:

www.kredirobotu.com sitesinin tüm hakları saklıdır. Kredirobotu.com sitesi içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair:

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur. Web sitemizdeki iletişim (e-posta) sistemi, faks, Telefon veya diğer iletişim araçları ile görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz. Kredirobotu.com ‘un, söz konusu görüş ve önerilerinizi istediği gibi kullanma hakkı olduğunu, bu görüş ve önerilerinize cevap verme zorunluluğu bulunmadığını ve bu nedenlerle herhangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz. İlmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kredirobotu.com Hizmetlerinden Kimler Yararlanabilir?

Medeni hakları kullanmaya ehil tüm gerçek ve tüzel kişiler kredirobotu.com ‘un sunduğu hizmetlerden yararlanabilir. 18 yaşını doldurmamış veya reşit olmayan küçükler, kısıtlılar ve temyiz kudretine sahip olmayanlar, ancak veli veya kanuni temsilcileri vasıtasıyla işlem yapabilirler. Web Sitesi ni kullanabilmeniz için, gerçek ad veya ünvanınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve sizden istenen diğer bilgileri sisteme girmeniz gerekmektedir. Girdiğiniz bilgilerin sistem tarafından kaydedileceğini kabul etmektesiniz. Web Sitesi ve Kullanımı Hakkında Bilgiler:

  • Kredirobotu.com web sitesi, ziyaretçilerinin ve üyelerinin bilgilerini korumak için gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.
  • Kredirobotu.com sunucuları (bilgisayarları), 7/24 online takip edilen, kamera ile izlenen, şifre ile giriş yapılabilen, yedekli alarm, klima, jeneratör ve KGK sistemleri bulunan özel bir datacenter’da barındırılmaktadır.
  • Kredirobotu.com web sitesi bilgilerinizin güvenliği için Secure Socket Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. Kişisel bilgilerin girildiği gerek üyelik formu, gerekse site içerisinde üyelere özel diğer bölümlerde, bilgiler SSL Teknolojisi kullanılarak 128 bit algoritmik kodla şifrelenmekte ve korunmaktadır. Bu şifreleme sistemi sadece kredirobotu.com sunucularında (bilgisayarlarında) çözülebilir. Sisteme girmiş olduğunuz tüm bilgiler başvuru yaptığınız banka ve kredi kurumlarına da aynı teknoloji ile şifrelenerek gönderilmektedir.
  • Kredirobotu.com web sitesindeki reklam alanları da bulunan bannerlar vasıtası ile başka sitelere ulaşmanızı sağlayacak linkler bulunabilir. Lütfen, kredirobotu.com’un bu sitelerin gizlilik ve güvenlik politikalarından sorumlu olmadığını unutmayınız.

>