Tüm bankaların güncel oranlarını karşılaştırın,
size en uygun olana anında başvuru yapın
Yapıkredi Ürün ve Hizmetleri

Yapı Kredi Bankası, 1944 yılında İstanbul’da Kazım Taşkent tarafından kurulmuştur. Esasen tam adı Yapı ve Kredi Bankası’dır. Ülkemizin ilk özel sermayeli bankası olması onun en büyük özelliğidir. Yapı Kredi Bankası’nın büyük hissedarı 2005 yılına kadar Çukurova Holding’e ait iken 2006 yılı itibariyle büyük hissedar Koç Holding olmuştur. Yapı Kredi Bankası yalnızca bankacılık alanında değil sigortacılık, yatırım ve finansal hizmetler, kültür ve sanat alanında da hizmet vermektedir. Yapı Kredi Bankası’nın yalnızca ülkemizde değil farklı ülkelerde de şubesi bulunmaktadır.

İhtiyaç Kredisi

Kredi Adı Kredi Miktarı (Min-Max) Vade (min-max) Faiz
İhtiyaç Kredisi 1.000,00-1.000.000,00 TL 1-36 Ay %1.79

Sıkça Sorulan Sorular

Yapıkredi Bankası Hakkında Merak Edilenler

Yapı Kredi Bankası, 1944 yılında İstanbul’da Kazım Taşkent tarafından kurulmuştur. Esasen tam adı Yapı ve Kredi Bankası’dır. Ülkemizin ilk özel sermayeli bankası olması onun en büyük özelliğidir. Yapı Kredi Bankası’nın büyük hissedarı 2005 yılına kadar Çukurova Holding’e ait iken 2006 yılı itibariyle büyük hissedar Koç Holding olmuştur. Yapı Kredi Bankası yalnızca bankacılık alanında değil sigortacılık, yatırım ve finansal hizmetler, kültür ve sanat alanında da hizmet vermektedir. Yapı Kredi Bankası’nın yalnızca ülkemizde değil farklı ülkelerde de şubesi bulunmaktadır.

Telefon bankacılığı en çok tercih edilen yollardan biridir. Telefon bankacılığını kullanan bankalardan birisi de Yapıkredi, peki Yapıkredi müşteri telefon numarası nedir?

Yapı Kredi de diğer bankalar gibi müşterilerinin işlemlerini (kredi kartı borç sorgulama, bakiye özetini vb. Gibi) müşteri numarasını tuşlayarak müşteri temsilciyle yapılacak görüşmelerle ya da sesli yanıt sistemiyle çabucak halletmesini sağlar. Müşteri bu numarayı tuşlayarak sadece işlemlerini halletmez. Banka ile ilgili bilgi de alabilir.

Müşteri telefon numarasını tuşlama kolaylığıyla müşteri numarasına bağlanır hangi işlemi olursa olsun kolay bir şekilde vakit kaybeden halleder. Birçok işlemi olsa bile Yapı Kredi şubesine gitmesine gerek yok. Sadece 444 0 444 / 0850 222 0 444 no'lu telefonları tuşlayarak zahmetsiz bir şekilde birden fazla işlemini kısa sürede halletmek mümkündür. Burada da görmüş olduğumuz gibi Yapı Kredi müşteri numarası 444 0 444 ya da 0850 222 0 444’tür.

İstenmeyen zamanlarda yaşana banka sorunları için Yapı Kredi Bank şikayet hattı ile iletişime geçerek kısa sürede çözüm alınması mümkün olacaktır.

Günümüzde büyük bir kesim her türlü ihtiyaçlarını banka aracılığı ile yapmaktadır. Banka hizmetlerinde bazen istenmeyen anlarda farklı nedenlerden dolayı sorunlar yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda Yapı Kredi bank bankacılık hizmetlerinden yardım alarak sorunların çok daha hızlı bir şekilde çözülmesi mümkün olacaktır.

Sorunların daha kısa sürede sonuca ulaşması için kesinlikle şikayetini bildirmeniz en doğru hareket olacaktır. Yapı Kredi Bank şikayet yönetimi belirttiğiniz sorunun çözümlemesi için işlemlere başlayarak çözüme ulaşmasına yardımcı olacaktır. Yönetimin yapmış olduğu değerlendirme sonrasında anında geri dönüş yapılacaktır.

Yapıkredi şube kredirobotu.com/kredi/yapikredi adresiyle görülebilir. Şubeden ticari, kurumsal bireysel tüm işlemleri yapabilirsiniz. Banka hizmetleri hakkında bilgi alarak ihtiyacınız olan nakit ve kampanyaları bulabilirsiniz. Kredi Robotu kredi çekmek isteyenler için uygun hesaplama aracı sunar. Buradan faizleri karşılaştırmak mümkündür.

Kredi Evrakları Yapıkredi

Yapıkredi ihtiyaç kredisi evrak şartlarında gelir belgesi, maaş bordrosu veya kira kontratı, kimlik belgesi, adres belgesi gerekmektedir. Bankadan konut kredisi çekecekler için de ipotek edilecek ev için ekspertiz raporu gerekir. Bir bankadan faiz oranları karşılaştırması akabinde şube görüşmesi genellikle onay halinde istenir.  En uygun faiz oranlarını bulmak kredi türlerinde zorluk yaşamadan kullanım sağlar. Kredi notu ve genel puanlamalarda olumsuz etkiden kurtulmak için hesap aracımızı kullanabilirsiniz.

 

Yapı kredi müşterisi olduktan sonra çok kolay bir şekilde artık banka hesabınızı açmaya başlayabilirsiniz. Banka hesabınızı açmak için ise izleyeceğiniz çözüm yollarından biri hemen Yapı kredi mobil indirme işlemlerine başvurmanız olacak. Böylelikle Türkiye’nin dijital banka işlemlerinden yararlanma şansına sahip olursunuz. Yapı kredi müşterisi olmak için artık bankaya gitmenize gerek kalmayacak. Tam aksine çok kolay müşteri olmak için başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Müşteri olmak için ise başvuru formunu doldurmaya başlayın. Daha sonra Yapı Kredi müşteri temsilcisi tarafından sizinle irtibata geçilmesini sağlayın. Yapı kredi mobil uygulama üzerinden de mobil müşteri talebinde bulunun. Uygulama içerisinde müşteri olmak için bir bölüm yer alıyor.

Bankacılık dünyası içerisinde şüphesiz vatandaşlarımız tarafından en sık başvurulan bankalar arasında yer almaktadır.

Yapı kredi ile artık çok kolay şekilde kurumsal müşterisi olmanız mümkün. Kurumsal müşterisi olmanız içinde ilk olarak müşteri başvuru formunu doldurmanız gerekecektir. Tüm bu adımları başarıyla izlemenizin ardından ise banka tarafından sunulacak olan kurumsal ürünlerden faydalanma şansına sahip olursunuz. Yapı kredi ile bireysel ihtiyaçların yanı sıra kurumsal ihtiyaçlarında karşılanması artık son derece kolay hale dönüşüyor. Öyle ki banka tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik olarak kolaylıklar sunulmaktadır. Bu durumdan sizlerde artık en iyi şekilde yararlanmaya devam edebilirsiniz. Yapı kredi sektöründe fark yaratmayı başaran bankalardan biridir. O halde sizlerde Yapı kredi kurumsal ürünleri nelerdir diye merak ediyorsanız sıralamaya başlayabiliriz.

Yapı Kredi Kurumsal Ürünler

Nakit yönetimi, ticari krediler,  kredi çözümleri, gayrimenkul alım satım çözümleri, filo çözümü gibi her konuda ayrıcalıklar tanımaya devam eder. Yapı kredi bireysel müşterilerin olduğu kadar artık kurumsal müşterilerinde kalbini kazanma başarısına sahiptir. Sizlerin nakit ve aynı zamanda da yatırım ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlar. Yapı kredi ile bireysel ihtiyaçların yanı sıra kurumsal ihtiyaçlarında karşılanması artık son derece kolay hale dönüşüyor. Öyle ki banka tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik birçok kolaylıklar sunulur. Sizlerde kurumsal ve bireysel ürünlerden faydalanmak istiyorsanız kredirobotu.com sitesini ziyaret edin.

Yapı Kredi uygun faiz oranları Kredi Robotu üzerinden bulunabilir.   Kredi çekmeden önce aylık ödeme yapabileceğiniz miktarı bulmalısınız. Giderlerinizin toplamını belirleyip gelirinizden çıkarınca yarısı kredi ödemenizi karşılamalıdır. Başvurunuzun onaylanması halinde kimlik belgesi, adres gösterir evrak, gelir belgesi vs. istenecektir. Yapı Kredi avantajlarını mobil bankacılık, internet bankacılığı ve ATM üzerinden sürdürebilirsiniz.

Ertelemeli Kredi

Ödemelerinizi 3 ay erteleyen kredi ile avantajlı düşük faizli kredi bulabilirsiniz.  Ticari krediler, KOBİ ve diğer konut kredisi türlerini Kredi Robotu üzerinde karşılaştırmalı şekilde bulabilirsiniz. Taşıt kredisi çeşitlerinde, Tekne Kredisi, Motosiklet Kredisi oranlarını takip edebilirsiniz. Tüm kredi çeşitlerini vade ve toplam kredi detaylarına göre aylık ödeyeceğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


>