Tüm bankaların güncel oranlarını karşılaştırın,
size en uygun olana anında başvuru yapın
Türkiye İş Bankası Ürün ve Hizmetleri

Tam adı ile Türkiye İş Bankası A.Ş. 1924 yılında kurulmuştur. Kısaca İş Bankası olarak da adlandırılan bankanın tarihinde bizim için oldukça önemli olan iki durum söz konusudur. İş Bankası 1924’te Mustafa Kemal Atatürk’ün yönergesi ile kurulmuştur. Ayrıca cumhuriyet tarihimizin ilk ulusal bankası da İş Bankası’dır. Türkiye’nin Bankası sloganı ile yola çıkan banka şu aşamada dünya çapında bir hizmet bölgesi oluşturmuş durumdadır. 1924 yılında, İzmir İktisat Kongresi’nin ardından kurulan Türkiye İş Bankası, kurulduğu günden bu yana kalkınmayı amaçlamış ve bu doğrultuda hizmet vermiştir.

İhtiyaç Kredisi

Kredi Adı Kredi Miktarı (Min-Max) Vade (min-max) Faiz
İhtiyaç Kredisi 1.000,00-1.000.000,00 TL 3-36 Ay %1.50

Sıkça Sorulan Sorular

İş Bankası Hakkında Merak Edilenler

Tam adı ile Türkiye İş Bankası A.Ş., 1924 yılında kurulmuştur. Kısaca İş Bankası olarak da adlandırılan bankanın tarihinde bizim için oldukça önemli olan iki durum söz konusudur. İş Bankası 1924’te Mustafa Kemal Atatürk’ün yönergesi ile kurulmuştur. Ayrıca cumhuriyet tarihimizin ilk ulusal bankası da İş Bankası’dır. Türkiye’nin Bankası sloganı ile yola çıkan banka şu aşamada dünya çapında bir hizmet bölgesi oluşturmuş durumdadır. 1924 yılında, İzmir İktisat Kongresi’nin ardından kurulan Türkiye İş Bankası, kurulduğu günden bu yana kalkınmayı amaçlamış ve bu doğrultuda hizmet vermiştir.

Günümüzde bankalar müşterilerinin işlemlerini kolaylaştırmak adına birçok faaliyet gerçekleştirdiler bunlardan birisi de İş Bankası... Peki İş Bankası müşteri telefon numarası nedir?

İş Bankası telefon bankacılığını donanımlı ve deneyimli müşteri temsilcileriyle gerçekleştirmektedir. Eğer İş Bankası müşterisiyseniz ve zaman kısıtlı dar ise yapacağınız işlem de uzun sürecekse ya da işleminiz küçül fakat küçük bir işlem için uzaktaki şubeye yürümek istemiyorsanız bunun için İş Bankası Müşteri numarası en doğru tercih.

İş Bankası diğer bankalardan farklı olarak telefonla yapacağınız her türlü işleme telefon şubesi ismini vermiş. Bunun için telefon şubesine kayıt olmanız yeterli. Bunun yanı sıra kayıp ve çalıntı işlemleri için ise telefon numarası 0850 724 0 724’tür. Hiçbir işlem yapmadan bankaya gitmeden işlerinizi kolay bir şekilde halletmeniz mümkündür.

Müşteri hizmetlerinde son derece önem veren banka ile sorunlarınızda İş Bankası şikayet hattı ile iletişime geçerek sorunları çözümlere ulaşmak mümkün olacaktır.

Yaşadığınız tüm olumsuzlukları güzel deneyimlere çevirmek için hiç düşünmeden şikayet hattı kısmından yardım alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan banka ile ilgili yaşanan sorunları İş Bankası müşteri hizmetleri sayesinde en kısa sürede çözüme ulaştırmak mümkün olacaktır.

Bankacılık ve banka hakkında her türlü şikayetlerinizi ya da taleplerinizi bildirerek İş Bankası müşteri şikayet yönetimi en kısa geri dönüş yapacaktır. Belirttiğiniz bütün konular tarafsız ve adil bir şekilde en hızlı çözümlere ulaştırılacaktır. Böylece hem sorunlarınız hem de önerileriniz kısa sürede değerlendirilecektir.

 

İş Bankası bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetlerini kredirobotu.com üzerinden takip edebilir ve hızlıca bunlardan yararlanabilirsiniz.

İş bankası Ticari ve Bireysel Krediler

İş Bankası ticari krediler konusunda etkili bir finansman sunuyor. Takibini kolayca yapabileceğiniz en uygun kredi seçeneklerini hesaplayarak başvuru aşamasına geçebilirsiniz.  Nakdi ve gayri-nakdi krediler sunan banka ihtiyaçlarınıza uygun kredilerle kapsamlı bir hizmet amaçlıyor. İşletmenizi sıkıntıdan kurtaran krediler yanında bireysel krediler de dikkat çekiyor. Anında Kredi hizmeti, şubeye gitmeden kredi veren bir hizmet, genel ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve ev kredisi hizmetlerini de bulabilirsiniz.  

İş Bankası Faiz Hesaplama

BDDK kriterlerine göre yapılan veri girişlerinizin ardından İş Bankası ve diğer bankaların faiz karşılaştırmasını yapabilirsiniz Faiz oranları güncel şekilde doğrulama sistemi üzerinden Kredi Robotu’na aktarılmaktadır. Kendi bilgileriniz site ve banka dışında başkalarıyla paylaşılmaz.

İş Bankası kredi faiz oranı karşılaştırmasını yaparken ödemelerinizin aylık miktarına göre karar verebilirsiniz. Dosya masraf ve toplam ödeme miktarını görerek başvurularınızı sürdürebilirsiniz. Bankalara sık aralıklarla ve öylesine başvuru yapmamalısınız. Çünkü kredi notu düşmesine neden olabilir. Kimlik numarası, vergi numarası vs. sistemde göründüğünde riskiniz artmış olur.

Kredi çektiğinizde ödemelerinizin sorunlu bir hal alacağını düşünüyorsanız borcunuz takibe girmeden kredi yapılandırma talebinde bulunmalısınız.   Ödemelerinizi daha uygun yeni bir plana göre yaparak avantajlı kredi kullanımı sürdürülmüş olur. Notunuz düşükse yükseltmek için de bir fırsat elde etmiş olursunuz.

İş Bankası en yakın şubesinin nerede olduğunu merak edebilirsiniz. Fakat size en yakın konumda yer alan İş Bankası şubelerini bulmanız hiç zor değil. Yapacağınız en doğru çözüm noktalarından biri de İş Bankası mobil uygulama üzerinden, yakın konumda yer alan şubeleri araştırmanız olacaktır. En yakın İş Bankası şubesine nasıl ulaşabilirim arayışı içerisine girebilirsiniz. Bankanın resmî web sitesine hemen giriş yapabilirsiniz.

 Bana en yakın İş Bankası şubesi bölümünden daha geniş kapsamlı bilgiye ulaşmanız mümkün olacaktır. Dilerseniz şube adı arama yaparak, nerelerde şubelerin yer aldığını inceleme şansına sahip olursunuz. İş Bankası şubesi en yakın nerede olduğunu öğrendikten sonra, en yakın şubesine ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası, ülkemizin en önemli bankalarından bir tanesidir. Elbette bu başarısı tesadüf değildir. Peki, bu bankanın bu kadar çok tercih edilmesinin altında yatan asıl sebep nedir?

Türkiye İş Bankası A.Ş. ya da kısaca İş Bankası, bireylerin paralarını büyük ve güvenilir bir bankaya emanet etmek istediğini bilmekte ve kurulduğu günden bugüne bu doğrultuda çalışmalar yürütmektedir. 1924 yılında bizzat Mustafa Kemal Atatürk’ün yönergeleri sayesinde kurulan banka cumhuriyet tarihimizin ilk ulusal bankası olup halihazırda ülkemizde bireysel ve ticari alanlarda bankacılık hizmeti vermekte olan en büyük özel bankadır. Aktif büyüklüğü 468 milyar TL olan İş Bankası, yurtiçi ve yurtdışında binlerce şube, personel ve bankamatik ile profesyonel hizmet vermeye devam etmektedir.

Nasıl İş bankası müşterisi olabilirim, hangi yolları izlemeliyim diyor olabilirsiniz. Öncelikle İş bankası müşterisi olmanız için bazı şartları taşımanız gerekiyor. En önemli şartlardan biri de mutlaka 18 yaşını doldurmanız olacak. 18 yaşını doldurmuş olan kişiler çok kolay şekilde iş bankası müşterisi olma şansına sahip olacak. İş bankası müşterisi olmak için ise telefon, mobil veya şube yoluna giderek başvurularınızı yapabilirsiniz. Fakat şubeye gitmek istemiyorum diyorsanız, mobil ya da telefon bankacılığı üzerinden müşteri başvurusunda bulunabilirsiniz.

Müşteri olmak istiyorum hizmetine başvurduğunuz andan sonra, birkaç dakika içerisinde artık İş bankasının müşterisi olmaya başlayacaksınız. Müşteri olmak, hızlı ve kolayca yapılabilir.


>