10000 TL Kobi Kredisi Veren Bankaların 24 Taksit İle En Uygun Faiz Oranları


 • Kobi Kredisi
 • Oran
  %1.65
 • Aylık Taksit
  527,51 TL
 • Toplam Ödeme
  12.660,33 TL
 • İncele

 • Kobi Kredisi
 • Oran
  %2.08
 • Aylık Taksit
  558,88 TL
 • Toplam Ödeme
  13.413,15 TL
 • İncele

 • Kobi Kredisi
 • Oran
  %2.10
 • Aylık Taksit
  560,36 TL
 • Toplam Ödeme
  13.448,74 TL
 • İncele
Garanti BBVA Kobi Kredisi
Tutar
TL
Vade
Aylık Taksit
2.047,06 TL
Faiz
%1.89
Toplam Tutar
73.694,13 TL
İncele
ING Bank Kobi Kredisi
Tutar
TL
Vade
Aylık Taksit
1.955,35 TL
Faiz
%1.65
Toplam Tutar
70.392,51 TL
İncele
Yapıkredi Kobi Kredisi
Tutar
TL
Vade
Aylık Taksit
2.121,26 TL
Faiz
%2.08
Toplam Tutar
76.365,52 TL
İncele
Vakıf Katılım Bankası Kobi Kredisi
Tutar
TL
Vade
Aylık Taksit
1.874,97 TL
Faiz
%1.55
Toplam Tutar
22.499,63 TL
İncele

24 Ay Taksitle 10000 TL Kobi Kredisi Hesaplama Karşılaştırma

Hibe Kredisi Nedir?

Hibe Kredisi Nedir?

Hibe kelime anlamı itibariyle: taşınır veya taşınmaz bir malın, mülkiyetin veya paranın geri ödeme beklenmeksizin, herhangi bir bedel alınmaksızın teşvik amacıyla verilmesidir. Devlet destekli bir kredi türü olan hibe kredisi ise özel işletmelere, vakıflara, girişimcilere, kamu kuruluşlarına, çiftçilere ve daha birçok meslek grubuna verilen bir kredi türüdür. Yani karşılıksız verilen paradır. Ülkemizde kayda değer hibe kredisi veren iki kurum vardır. Bunlardan birisi KOSGEB, diğeri de TKDK'dır.

Devamını Oku
Banka Kredisi Borcuna Hapis Cezası Var Mı?

Banka Kredisi Borcuna Hapis Cezası Var Mı?

Kredi bankaya geri ödenmek üzere alınan borç paradır. 3 aylık sigortası olan herkes bankaya başvurup kredi alabilir ve kredi notu da yüksek ise banka kolaylıkla kredi verir. Fakat kredi borcu ödenmediği takdirde bankanın başvuracağı yasal işlemler bulunmaktadır.

Devamını Oku
KOBİ Paketlerinin Avantajları Nelerdir?

KOBİ Paketlerinin Avantajları Nelerdir?

Bu kriterler, "Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmelerin Tanımı ve Nitelikleri Belirleyen Yönetmelik" ile 24 Haziran 2018 tarihinde, resmi gazetede yayınlanmasını takiben yürürlüğe girmiştir. Daha net ifade edilirse, çalışan personel sayısı, yıllık net satış hasılatı, yıllık mali bilanço toplamı gibi parametrelere göre KOBİ'lerin sınıflandırılması yapılmaktadır. Aşağıdaki tabloda, mikro ölçekli, küçük ölçekli ve orta ölçekli KOBİ'lerin nasıl sınıflandırıldığı belirtilmiştir.

Devamını Oku
Kobi Kredisi Teminatı Ve Ödeyememe Durumu

Kobi Kredisi Teminatı Ve Ödeyememe Durumu

Küçük ve orta boy işletmelerin gelişmesi ve kurumsallaşması için sağlanan KOBİ Destek Kredisi, birçok işletmeye fayda sağlamaktadır.Türkiye’de bankalardan alınan toplam kredi tutarının %25’ini KOBİ kredileri oluşturmaktadır. Esnafın ekonomik dalgalanmalardan anında etkilenmesi ve büyüme adımları para ihtiyacını arttırmaktadır. Devlet ve özel bankalar ise bu ihtiyaca doğru bir cevap vermek için KOBİ kredisi ürünleri sunmaktadır. 

Devamını Oku
KOBİ Kredisi Başvuru ve Onaylanma Süreci

KOBİ Kredisi Başvuru ve Onaylanma Süreci

KOBİ Kredisi Değerlendirme Süreci Nasıldır? KOBİ kredisi veren bankalar

Devamını Oku
Devlet Destekli KOBİ Kredisi Nedir?

Devlet Destekli KOBİ Kredisi Nedir?

Küçük ve orta boy işletmeler için faizsiz ve geri ödemesiz gibi avantajlara sahip olan krediler verilmektedir. KOBİ kredileri ile birçok esnaf ve girişimci işlerini hızla büyütürken ülke ekonomisine de büyük faydalar sağlamaktadır.  Devlet destekli KOBİ kredisi sadece KOBİ sınıfında olan işletmecilere verilmektedir. 250 kişiden az çalışana sahip olan ve yıllık geliri 125 milyon TL’yi geçmeyen kişiler bu kredilere kolaylıkla başvurabilir.

Devamını Oku

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Kobi Kredisi hesaplamaları 10000 TL için 24 Ay Vade ile yapıldığında faiz oranları bir birine yakında olsa görünüyor ki bir banka diğer bankalara oranla en düşük kredi imkanını bizlere sunuyor.

Kredi Hesaplama Aracı ile ihtiyacının olan kredi türünde tutarı ve vadeyi tanımlayarak tüm bankaların, alt limitte seyir eden faiz oranlarını görüntüleyebilirsiniz. Size en uygun krediye karar verdiğinizde ise kredi detay sayfasından kredinin aylık taksit ödeme planlarını görüntüleyebilirsiniz.

KrediRobotu.com adresinden kredi hesaplama sorgulaması gerçekleştirerek detayları görebilirsiniz.

KOBİ Kredisi başvuru sürecinde işletmeciler, kredinin hangi amaçla kullanılacağını net bir şekilde belirtmelidir. İşletme adına alınan kredilerin bireysel kullanımına izin verilmeyebilir. KOBİ Kredisi başvurusunda mal ipotek ettirecek olan işletmeciler için ortak ya da eş rızası istenebilir. 

KOBİ kredisi alırken tek bir banka ile görüşülmemelidir. Her banka, özel avantajlar ve fırsatlar ile KOBİ Kredisi kampanyaları düzenlemektedir. Özellikle kampanyalı dönemlerde faiz oranları daha düşük olabilir ya da ertelemeli ödeme gibi maddi rahatlık sağlayan seçenekler sunulabilir. 

KOBİ Kredisi vade sayısı 120 aya kadar uzayabilir. Ancak işletmenin mali durumu iyi olmalı ve işletmecilerin kredi notu yüksek olmalıdır. Aynı zamanda işletme ortaklarından herhangi birisinin kredi notu düşükse ya da e – haciz başlatılmış ise kredi verilmez. Bu nedenle tüm ortaklar ve işletme bireysel – ticari olarak incelenmektedir.

KOBİ'lere sağlanan desteğin devam etmesini temin etme amacıyla, KGF A.Ş. tarafından Kredi Garanti Fonu Destek Kredisi programı oluşturulmuştur. 

Kredi Garanti Fonu Destek Kredisi'nde hedeflenen kefalet hacmi miktarı 1 Milyar TL olup; hedeflenen kredi miktarı 1.25 Milyar TL'dir. Başvurular 31.12.2019'a kadar devam etmektedir. Tazmin için belirlenen üst limit sınırı ise %10'dur. Kefalet için kullanılacak olan kaynak ise KGF A.Ş. Özkaynağı'dır. 

Kobi kredisi yapılandırması herkes için geçerli olmayabilir. Son düzenlemelerle birlikte KOBİ kredisi yapılandırmasından faydalanabilecek işletme sahiplerinin özellikleri belirtilmektedir. KOBİ kredisi veren bankalar aracılığıyla düzenlenecek olan bu uygulamanın milyonlarca borçluyu ilgilendirildiği bilinmektedir. Kobi kredisi yapılandırmasından faydalanabilecek işletme sahipleri aşağıda sıralanmıştır:

 • Nakdi kredi borcu 15 Milyon TL’yi aşmayan işletmeler,

 • Gayrinakdi kredi ve nakdi kredi borcunun 25 Milyon TL’yi geçmemesi,

 • İflas kararı olmayan ve e – haciz başlatılmayan işletmeler,

 • Bankalar ve diğer alacaklılar tarafından yasal süreçte olmayan işletmeler,

 • Yapılandırmadan bir süre sonra kâr elde edebilecek işletmeler.

İşletmelerin yapılandırma sonuçları bankalar tarafından belirlenebilir dolayısıyla her banka, müşterisi için ayrı uygulama yapabilir. Banka insiyatifinde olan bu durum genel anlamda işletme sahiplerini memnun edebilir.

En uygun oranlar ve tekliflerden
haberdar olmak için e-bültene kaydolun
Lütfen onay veriniz.
4.8/70

>