Tüm bankaların güncel oranlarını karşılaştırın,
size en uygun olana anında başvuru yapın
ING Bank Ürün ve Hizmetleri

2007 yılı itibari ile kurulan ve hisse senetlerini satın alarak çalışmalara başlayan İNG Bank her zaman tüm müşteri potansiyeli için finansal hizmet seçeneklerini bir araya getirmiş ve bu alanda çalışmalar meydana getirmiştir. Günümüz koşullarında banka ibaresini kaldıran ve bu şekilde İNG grup olarak çalışmalarına 2019 yılı ile başlamıştır. 40 tan fazla ülkede oldukça geniş platforma sahip olacak çalışmaları ile ön planda olmayı sağlayan hizmetler ortaya koymaktadır. Çalışmaları ve çalışma prensipleri ile beklentileri üstün bir seviyede karşılayan ve ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri en iyi şekilde ortaya koyan bankadan çok daha fazlası olmayı başarmıştır. İNG Grubu sayesinde aktif çalışmalar ve birçok farklı alanda faaliyet kazanımı sağlanan çalışmalar oluşturulmuştur.

İhtiyaç Kredisi

Kredi Adı Kredi Miktarı (Min-Max) Vade (min-max) Faiz
İhtiyaç Kredisi 500,00-500.000,00 TL 3-36 Ay %1.39

Sıkça Sorulan Sorular

İNG Bankası Hakkında Merak Edilenler

2007 yılı itibari ile kurulan ve hisse senetlerini satın alarak çalışmalara başlayan İNG Bank her zaman tüm müşteri potansiyeli için finansal hizmet seçeneklerini bir araya getirmiş ve bu alanda çalışmalar meydana getirmiştir. Günümüz koşullarında banka ibaresini kaldıran ve bu şekilde İNG grup olarak çalışmalarına 2019 yılı ile başlamıştır. 40 tan fazla ülkede oldukça geniş platforma sahip olacak çalışmaları ile ön planda olmayı sağlayan hizmetler ortaya koymaktadır. Çalışmaları ve çalışma prensipleri ile beklentileri üstün bir seviyede karşılayan ve ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri en iyi şekilde ortaya koyan bankadan çok daha fazlası olmayı başarmıştır. İNG Grubu sayesinde aktif çalışmalar ve birçok farklı alanda faaliyet kazanımı sağlanan çalışmalar oluşturulmuştur.

Özel bankalardan biri olan İNG Bank avantajlı kampanyaları ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla her dönem yoğun talep görmektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alan İNG Bank iletişim kanalları ile insanların banka ile kolayca iletişime geçmelerine imkan tanır. Bunun için telefon bankacılığı, iletişim formu, online asistan, banka şubesi gibi seçeneklerden biri tercih edilir. İng bank telefon bankacılığı için 0 850 222 0 600 numarası aranır. Bu hizmet yedi gün yirmi dört saat boyunca kullanılabilir. Sistemde tüm işlemler güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Buna alternatif olarak bankanın internet sitesinde yer alan iletişim formu doldurularak da istek, talep ya da şikayet iletilebilir.

Genel olarak itenmeyen anlarda banka ile sorun yaşayanlar için İNG Bank şikayet hattı arayarak tüm sorunlara çözüm bulmak mümkün olmaktadır.

Her konuda farklı olarak en güvenilir hizmetleri sunmak için çalışmalarına ara vermeden devam eden banka ile istenmeyen zamanlarda sorun yaşamak mümkün olabilir. Bu gibi durumlarda İNG Bank bankacılık hizmetlerinden yardım alabilir ve banka bünyesinde çalışan profesyonel ekip her konuda yardımcı olacaktır.

Her zaman hizmetlerinde kaliteye önem veren banka profesyonel ekibi ile her konuda yardımcı olan İNG Bank müşteri hizmetleri gerek şikayetlerinizi gerek isteklerinizi değerlendirmeye almaktadır. Yönetim hizmetleri ile adımlar halinde işlemleriniz kısa süre çözüme ulaşması için çalışmaktadır.

 

Ing Bank en uygun kredi çeşitlerini kredirobotu.com üzerinde bulabilir ve tüm kampanya ve hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Ing Bank Kurumsal Ürünler

Cepte Kredi uygun faizlerle şubeye gitmeden başvuru artısı sağlıyor. 3 ay erteleme seçeneği de olan bu kampanyada 36 aya varan vadede kredi geri ödemelerinizi yapabilirsiniz.  Ayrıca Turuncu Ekstra ile faiz oranları konusunda artı elde edebilirsiniz. Yormadan faiz oranları değerlendirmesini yapabilirsiniz. E-Turuncu Hesap sahipleri de dijital kanalları kullanarak faiz oranı avantajlarını değerlendirebilir.

Hızlı Kobi Kredisi

KOBİ Hızlı Kredi, Ing’ nin işletmeler için sunduğu destek krediler arasında yer alıyor. ING KOBİ Hızlı Kredi nakit ihtiyaçlarınızı 36 ay vade ve 100.000 TL limit ile karşılamanızı amaçlar. Kredi kullanırken TL ve döviz hesaplarınıza yönelik hesap işletim ücreti bulunmamaktadır. Kredi masrafı, kredi tutarının %1'i kadar alınmaktadır.  Bu masraf tek seferlik olarak kaydedilmektedir. Vade açısından en az 6 aylık ödeme planı hazırlanabilir. Çekebileceğiniz en az kredi miktarı ise 3,000 TL olarak kaydedilmektedir.

Başka bir ING kredi türü olan KGF kefaleti ile kredi de %85’e varan destekle 5 yıl vade sınırıyla sizlere sunulmaktadır. İş yeri kredisi faiz oranları için Kredi Robotu’nu güncel bilgilerle kullanabilirsiniz.

Bireysel Kredi Hesaplama

Araç kredisi almak isteyenler Kredi Robotu üzerinden bankalar arası karşılaştırmayla hesaplama yapabilir. Araç kredisi çekmek için faiz oranı yanında diğer masraf ve toplam ödemeleri de bulmalısınız.

En yakın İNG Bank şubesine kolayca ulaşabilmeniz artık oldukça mümkün. Bundan sonra sizlerde İNG bank mobil uygulamasını indirerek, bilgilere kolayca ulaşma şansına sahip olabilirsiniz. Bu sayede size en yakın hangi şubenin olduğunu öğrenebilirsiniz. En yakın ING Bank şubesini öğrendikten sonra ise artık zaman kaybı yapma durumu söz konusu olmayacak. En yakın ING bank şubesini sizlerde öğrenerek  hızlı şekilde şubenin yolunu tutmaya devam edebilirsiniz. ING bankasının mobil uygulamasını kolayca indirmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede şube yoluna yönelmenizi gerçekleştirirken size en uzak olan şubelere gitmek zorunda kalmazsınız. İNG Bank şubesi net şekilde görmenize yardımcı olur.

İNG Bank, binlerce kullanıcıya ait olan, ülkemizin önde gelen bankalarından biridir. Peki, insanların İNG Bank’ı tercih etmesinin temel sebepleri nelerdir?

İNG Bank, 1991 yılında çalışmalarını gerçekleştirmeye başlamıştır. Banka, kurulduğu günden bugüne kadar kendini yenilemeyi başarmış ve binlerce kullanıcıya ulaşmıştır. Küreselleşen dünya, her türlü işlemin evrensel boyutta gerçekleşmesine olanak sağlamaktadır. Bu durum bankacılık işlemlerinde de geçerlidir. İNG Bank, dünyanın pek çok ülkesinde hizmet vermektedir ve dolayısıyla farklı farklı ülkelerde yüzlerce şubeye sahiptir. Bu durum uluslararası işlemlerin kolaylaşmasına vesile olmuştur. Merkezi Hollanda olan İNG Bank çok uluslu bankacılık şirketi denildiğinde ülkemizde akla gelen ilk bankalardan biri olma özelliğine sahiptir.

İng Bank hizmetlerinden faydalanmak, banka müşterisi olarak uygun kampanyaları değerlendirmek için çağrı merkezi 0850 222 0 600 numarasını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı, mobil ING uygulama, şubeden hesap açma gibi işlemleri de değerlendirebilirsiniz.

İng Bank Müşteri Türleri

Yatırımcılar, kurumsal, bireysel müşteriler İng Bank üzerinden çok sayıda işlemlerini yürütmektedir. Kredi Robotu ile en uygun faiz oranı bulma aracını kullanarak bankanın diğerlerine göre durumunu inceleyebilirsiniz. İhtiyaç kredisi, konut, taşıt kredileri, kurumsal destek kredileri vs. kredi başvuru işlemi ile avantaj sağlar. Nakit ihtiyacınızı giderirken hesap çeşitlerindeki artıları kullanabilirsiniz. E turuncu, e kredi, Turuncu Ekstra gibi kategorilerden de faydalanabilirsiniz. Kredirobotu.com size en uygun hizmetlerden yararlanma imkanı verir.


>