Tüm bankaların güncel oranlarını karşılaştırın,
size en uygun olana anında başvuru yapın
Garanti BBVA Ürün ve Hizmetleri

Garanti BBVA Türkiye’nin önde gelen bankalarından biridir. Peki, ülkemizin en önemli bankalarından biri olan Garanti BBVA bankasının tarihinde neler yer almaktadır?

Garanti BBVA 1946 yılında Ankara’da kurulmuştur. Geleceğin fırsatları sizinle sloganı ile yola çıkan ve oldukça kısa bir zaman diliminde en çok tercih edilen bankalar listesinde üst sıralara çıkan Garanti BBVA, Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır. Bankanın 2014 yılına kadar olan ismi Garanti Bankası iken 2014 ikinci yarısı itibari ile Garanti BBVA ismini almıştır. BBVA, Banco Bilbao Vizcaya Argentaria kısaltmasıdır. Garanti BBVA halihazırda yüzlerce şubesi ile bankacılık ve finansal hizmetler alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışında ortaklıkları bulunmaktadır.

İhtiyaç Kredisi

Kredi Adı Kredi Miktarı (Min-Max) Vade (min-max) Faiz
Dijital İhtiyaç Kredisi 1.000,00-100.000,00 TL 3-36 Ay %1.49

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Bankası Hakkında Merak Edilenler

Garanti BBVA 1946 yılında Ankara’da kurulmuştur. Geleceğin fırsatları sizinle sloganı ile yola çıkan ve oldukça kısa bir zaman diliminde en çok tercih edilen bankalar listesinde üst sıralara çıkan Garanti BBVA, Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankasıdır. Bankanın 2014 yılına kadar olan ismi Garanti Bankası iken 2014 ikinci yarısı itibari ile Garanti BBVA ismini almıştır. BBVA, Banco Bilbao Vizcaya Argentaria kısaltmasıdır. Garanti BBVA halihazırda yüzlerce şubesi ile bankacılık ve finansal hizmetler alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışında ortaklıkları bulunmaktadır.

Günümüzde bankacılık hizmetlerinin kolay bir şekilde halledildiğini biliyoruz, uzun kuyruklara girmeden, sıra beklemeden telefonu tuşlayarak bankacılık işlemlerinizi halledebilirsiniz.

 

Garanti BBVA bankacılık alanında yaptığı faaliyetlerle adından söz ettirmeye devam ediyor, müşterisini yormadan bankaya gelip yapacağı işlemleri internet bankacılığı yanı sıra, telefonda müşteri numarasını tuşlayarak halletmek mümkün.

 

Garanti BBVA çağrı hizmetinden faydalanmak için 444 0 333 numarasını tuşlayabilirsiniz. Çağrı merkezinde size daima yardımcı olmaya çalışan çağrı merkeziyle tüm işlemlerinizi kolay bir şekilde, herhangi bir olumsuz durum olmadan, sıra beklemeden, birkaç dakika içinde çabucak halledebilirsiniz.

 

Bankacılık hizmeti adına yapılan bu kolay girişim sayesinde Garanti BBVA müşterilerine değer veriyor ve onları düşünmeye devam ediyor. Sizlerde Garanti BBVA hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz 444 0 333 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Banka ile her tülü sorunlarınız olduğunda Garanti BBVA şikayet hattı arayarak tüm şikayetlerinizi bildirmeniz mümkün olmaktadır.

Yaşadığınız tüm olumsuzlukları güzel deneyimlere çevirmek için hiç düşünmeden Garanti BNVA şikayet hattı kısmından yardım alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan banka ile ilgili yaşanan sorunları Garanti BBVA müşteri hizmetleri sayesinde en kısa sürede çözüme ulaştırmak mümkün olacaktır.

Her türlü şikayetlerinizin en hızlı şekilde çözüm ile sonuçlanmasına banka bünyesinde çalışan profesyonel ekip yardımcı olacaktır. Garanti BBVA şikayet yönetim süreci ile yaşadığınız tüm sorunlar kayıt altına alınarak kısa sürede olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Hatta bu süreçte yaşanan bütün gelişmelerden anında haberdar olacaksınız.

Garanti Bbva şube kredirobotu.com/kredi/garantibbva adresi üzerinden kolayca bulunabilir. Bankaya gitmeden doğrudan şubeyi bulacağınız sistem sayesinde hızlı şekilde işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Şube seçimlerinizin doğru olması ile işlemlerinizde direkt görüşme için artı sağlamış olursunuz. Bilgi açısından önemli bir ulaşım detayıdır.

Şube Seçimini Kolayca Yapın

Kolayca yapacağınız şube seçimi ile artı zaman kazanarak sistem faydalarını bulabilirisiniz. Banka kredi hesaplama işlemlerini yaparken şubeye doğrudan ulaşmak için sitemiz uygun bir araç sunar. kredirobotu.com üzerinde hem kendi hesaplamanızı hem de bankalar arası karşılaştırmalı hesaplamayı yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi, konut kredisi en uygun seçenekler bu şekilde kolayca aylık ödemelere göre hesaplanacaktır. Vade miktarı ile faiz oranı yanında masraf vs. hesaplamalarını buradan görebilirsiniz.

Garanti BBVA, finans sektöründe tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Garanti BBVA nasıl müşterisi olabilirim şeklinde bazı düşünceleriniz olabilir. Garanti bankasının müşterisi olmanız oldukça kolaydır. Mobil uygulama indirme işlemlerini hızlı şekilde gerçekleştirerek bankanın müşterileri arasında yer alabilirsiniz. Aynı zamanda müşteri olmanız bireysel ve kurumsal olmak üzere iki açıdan yapılır. QR kodu telefonunuza hemen okutmaya başlayın ve müşterisi olun. Bundan sonra isteyen herkes çok kolay bir şekilde bankanın müşterisi olma şansına sahip olacak. Mobil üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirerek, Garanti bankasının müşterisi olabilirsiniz. Dilerseniz Garanti Bankasını 444 0 333’ü arayarak müşterisi olabilirsiniz. Mobil uygulamadan anında müşteri olmak için kaydınızı yapabilirsiniz.

Garanti Bankası, ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bankacılık faaliyetlerini etkin şekilde yürütmeye devam eden Garanti Bankası, sektörün en iyi adreslerinden biri olarak ön plana çıkar. Garanti bankası kurumsal ürünleri nelerdir, Garanti bankasının müşterisi olacak olanları yakından ilgilendiren konular arasında yer alıyor. Çünkü ilgili başvuru sahipleri de doğal olarak bankanın nasıl bir hizmet ortaya koymuş olduğu hakkında bir bilgiye sahip olmak istiyor. Fakat artık Garanti Bankasının müşterisi olmanız zor olmayacak. Tam aksine istediğiniz olumlu durumlarla karşılaşmaya başlamanız mümkün hale dönüşecek. Garanti BBVA müşterilerine özel olarak kurumsal ürünler sunarak, istediklerinden birini tercih etmelerine zemin hazırlar.

Ticari Krediler Garanti Bankası

Ticari bir işle ilgilenen firmalar açısından, Ticari krediler son derece önemli olan konulardan biridir. Ticari kredilere başvurarak bundan sonra sizlerde istediğiniz kazançlara doğrudan ulaşabilirsiniz. Ticari krediler ile artık iş hayatınızda ki finansal açıkların en hızlı şekilde tamamlanmaya başlamasına şahit olacaksınız. Böylece nakdi ihtiyaçlarınızın sorunsuz şekilde karşılanmasını sağlamaya da başlamış olursunuz.

Sigorta ve Emeklilik Kredileri

Kurumsal odaklı yararlanacağınız bir diğer ürünlerden biri de sigorta ve emeklilik olduğunu söylemek mümkün. Böylece yaş ilerlemesine bağlı olarak, hayatınızı garanti altına almanız önemli bir durum olacaktır. Bundan sonra ise tüm bunları sağlamanız konusunda Garanti Bankası tarafından desteği arkanızda hissetmeye başlayabilirsiniz.

Garanti BBVA kredi faiz oranları ve sunduğu hizmetlerle dikkatleri üzerinde topluyor. İhtiyaç kredisi,  KOBİ, ticari kredilerde birçok avantajlı çözümü bankada bulabilirsiniz. Hızlı ödeme artılarını bulacağınız banka, belirli dönemlerde geçerli olmak üzere teknolojik kampanyalara da imza atıyor.

Hesap ve Kredi Kampanya Artıları

Garanti BBVA e vadeli hesap açarak kazançlı faizlerden faydalanabilirsiniz.  Konut kredisi, taşıt, bireysel, ihtiyaç kredilerinde vade sayısına göre Kredi Robotum üzerinden karşılaştırma yaparak aylık ödeme miktarınızı belirleyebilirsiniz.  Kazançlı e vadeli hesap, vadesi bozulmayan hesapla % 11,50 faiz oranı artısı sunuyor.  Bonus avantajları da hesap kullanıcıları için en uygun kredi sürecinize katkıda bulunabiliyor. Ödemelerinizi düzenli yaparak kredi notunuzu yüksek tutabilirsiniz.

 

 

  

 


>