Tüm bankaların güncel oranlarını karşılaştırın,
size en uygun olana anında başvuru yapın
Akbank Ürün ve Hizmetleri

Akbank Türkiye’nin önde gelen bankalarından biridir. Peki, ülkemizin en önemli bankalarından biri olan Akbank bankasının tarihinde neler yer almaktadır?

Akbank 1948 yılında Adana’da kurulmuş olan özel bankadır. "Sizin için" sloganı ile yola çıkmıştır. Kuruluşundaki asıl amaç Adana yöresindeki pamuk üreticilerini finanse etmektir. Hacı Ömer Sabancı’nın da aralarında yer aldığı iş adamları tarafından kurulmuştur. Dünyanın En Değerli 500 Banka Markası araştırması kapsamında Türkiye’nin En Değerli Banka Markası olabilmeyi 6. kez başarmıştır. Yurt dışında kurulan ilk Türk özel sektör bankası olarak da bilinmektedir. Akbank halihazırda binlerce çalışanı ile bankacılık ve finansal hizmetler alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışında ortaklıkları bulunmaktadır.

İhtiyaç Kredisi

Kredi Adı Kredi Miktarı (Min-Max) Vade (min-max) Faiz
İhtiyaç Kredisi 1.000,00-100.000,00 TL 3-36 Ay %1.49

Sıkça Sorulan Sorular

Akbank Bankası Hakkında Merak Edilenler

Akbank Türkiye’nin önde gelen bankalarından biridir. Peki, ülkemizin en önemli bankalarından biri olan Akbank bankasının tarihinde neler yer almaktadır?

Akbank 1948 yılında Adana’da kurulmuş olan özel bankadır. Sizin için sloganı ile yola çıkmıştır. Kuruluşundaki asıl amaç Adana yöresindeki pamuk üreticilerini finanse etmektir. Hacı Ömer Sabancı’nın da aralarında yer aldığı iş adamları tarafından kurulmuştur. Dünyanın En Değerli 500 Banka Markası araştırması kapsamında Türkiye’nin En Değerli Banka Markası olabilmeyi 6. kez başarmıştır. Yurt dışında kurulan ilk Türk özel sektör bankası olarak da bilinmektedir. Akbank halihazırda binlerce çalışanı ile bankacılık ve finansal hizmetler alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt içi ve yurt dışında ortaklıkları bulunmaktadır.

Türkiye'nin önemli bankalarından biri olan Akbank müşterileriyle kolay iletişime geçmek adına telefon bankacılığı kullanıyoruz peki bu hizmetten yararlanmak için Akbank iletişim numarası nedir?

 

Günümüzde bankalar müşteriyle kolay iletişime geçebilmek için bazı iletişim modülleri deniyor bunlardan birisi de telefon bankacılığı. Bu bankalar arasında yer alan Akbank'da kolay bir şekilde müşterilerine ulaşmak. Onların sıra beklemeden çabucak işlerini halletmesi adına müşteri hizmetleri numarasıyla müşterilerine yardımcı oluyor.

 

Uzun kuyruklar beklemeden, sıra numarası almadan ve bankaya kadar gidip yorulmadan sadece numarayı tuşlayarak bütün işlemlerinizi çok kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Bunun için telefonunuzun arama sekmesinden 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaralarından birini tuşlayarak sesli yönlendirme sisteminden tuşlama yapmadan yapacağınız işlemle ilgili birkaç şey söyleyerek kredi kartı borç sorgulama, bakiye öğrenme, çalıntı/kayıp gibi işlemlerini çabucak halledebilirsiniz.

Akbank şube en yakın arayışınıza kredirobotu.com/kredi/akbank ile ulaşarak işlemlerinizi doğrudan bankayla yapabilirsiniz. Bankayla dijital alan dışında bağ kurmak ve detaylı bilgileri daha çok almak istediğinizde bu adresi kullanabilirsiniz. Bireysel, kurumsal hizmetlerde beklentinizi karşılayan hizmet türlerini değerlendirebilirsiniz.

Akbank Şube İşlemleri

Bankacılık işlemlerinde kredi evrak teslimi vs. gerektiğinde Akbank şube size fayda sağlar. Kredi başvurusu yaparken kredirobotu.com sistemini kullanarak hangi krediden bankaların nasıl faiz oranları sunduğunu görebilir, pratik işlem avantajlarını kullanabilirsiniz. Banka vade ve faiz oranı detayları, resmi banka sitesinden güncellenerek ve doğrulama sistemiyle aktarılır. Çekmek istediğiniz en uygun kredi iş yeri kredisi vs. için önce karşılaştırma yapabilir, ardından aylık hesaplamaları kullanabilirsiniz.

 

Pek çok kişinin başına gelebilecek olan tüm sorunlar için Akbank şikayet hattı arayarak sorunların sonuca bağlanması mümkün olacaktır. 

Hizmet kalitesini yükseltmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına bankanın sunmuş olduğu şikayet hattı sayesinde yaşadığınız sorunları bankaya bildirmek mümkün olacaktır. Akbank müşteri hizmetleri konusunda tanıdığı büyük ayrıcalık ile her türlü sorunlara kalıcı çözümler bulunacaktır.

Yaşanan sorunları çözüme ulaştırmak için banka bünyesinde profesyonel ekip en kısa sürede yardımcı olacaktır. Bankacılık ve banka hakkında her türlü şikayetlerinizi ya da taleplerinizi bildirerek Akbank müşteri şikayet yönetimi en kısa geri dönüş yapacaktır. Belirttiğiniz bütün konular tarafsız ve adil bir şekilde en hızlı çözümlere ulaştırılacaktır.

Uygun kredi faiz oranları ile Akbank birçok kişinin tercih ettiği banka olarak avantajlı hizmetlerini sürdürüyor. Bankada “Serbest Hesap” sahipleri için 45 gün geçerli %10,00 tanışma faizi artılarını bulmak mümkün.   Vade beklemeden %10,00 faiz kazanma kampanyasını değerlendirebilirsiniz.  Ayrıca yatırım yapmak isteyenler, uygun taksitlerle kredi çekeceklere de birçok hizmet sunuyor.

Direkt Kredi Artısı

Bu bankada hesabı olanlar için kredi çekerken imzasız, şubesiz kredi alabilirsiniz uygun şartları yerine getirmekte olan hesap kullanıcıları bu artıdan yararlanabiliyor. Akbank mobil,  internet üzerinden giriş yaparak   40.000 TL'ye kadar kredi çekebiliyorsunuz.   Diğer kredi çeşitleri için hizmetleri görmek üzere müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Kredi Robotum üzerinde en uygun kredi bulmanız kolayca gerçekleşebilir.

 

 

 

  

 

Akbank müşterisi olmanın birkaç adımı olduğunu söylemek mümkün. Akbank müşterisi nasıl olabilirim düşüncesinde olanlar için başvuracakları iki adımı söylemeye geçebiliriz. Bunlardan ilki, kurumsal bankalardan biri olarak faaliyetlerini sürdüren Akbank müşteri temsilcisini mobil cihazlarınızla aramanız olacaktır.

Akbank müşteri temsilcisine bağlanarak, müşterisi olmak istediğinizi beyan edebilirsiniz. Akbank hesap açılış formunu hemen doldurarak Akbank bankası gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bankalarda olduğu gibi Akbank da, mobil teknoloji üzerinden müşteri taleplerini kabul etmektedir. Akbank müşterisi olduktan sonra ise pek çok avantajlardan yararlanmaya başlayacaksınız. Böylece şubeye gitmenize gerek kalmadan bile Akbank müşterisi olmaya başlayın. Akbank mobil uygulamasında yer alan, müşteri olmak istiyorum bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Akbank, müşterilerine özel olarak pek çok ürün seçenekleri sunarak ihtiyaçlarının başarıyla karşılanmasına zemin hazırlamaktadır.

Akbank bireysel ve kurumsal tüm işlemlerinizi bundan sonra kredirobotu.com üzerinden sahip olmanız mümkün olacak. Kurumsal ürünlerden yararlanmak isteyen başvuru sahiplerine, birbirinden özel çözümler sunulmaktadır. Bu sayede Akbank müşterileri tarafından kurumsal ürünlere kolay yoldan ulaşabilmek mümkündür. Buna göre ister bireysel isterseniz de kurumsal olarak başvurularınızı yapmaya başlayın. Mobil kurumsal uygulamasını sizlerde anında indirerek, güvenilir bankanın kurumsal ürünlerinin neler olduğunu daha net şekilde görme şansına sahip olmaya başlayın. Kurumsal ürünler sayesinde artık işletme gelirinizi daha fazla arttırma şansına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda firma bilinirliğinden güven oluşturmaya kadar pek çok olanaklardan yararlanabilirsiniz.

Akbank Kurumsal Ürün

Kurumsal ürün olarak başvurunuzu yaptığınız zaman ise doğal olarak banka tarafından sizlere sunulacak olan araçlarda bir değişkenlik durumu yaşanır. Kobi kredisi gibi pek çok ticari kredi seçeneklerine başvurarak sorunsuzca yararlanmaya başlamanız mümkündür. Akbank müşterisi olarak sizlerde artık kurumsal hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bankaların sunmuş olduğu bu tür olanaklar, kurumsal üretimlerin daha fazla artış göstermesine yardımcı olmaya neden olmaktadır. Ürünler ise kurumsal müşterilerinin talepleri doğrultusunda artık çeşitlenmeye başlanacaktır. Kurumlara özel olarak da kurumsal bankacılık hizmetleri en iyi şekilde verilmeye devam edilir. Akbank kurumsal ürünleri ile artık kurumlarda, finansal ihtiyaçlarını başarıyla karşılama şansına sahip olmaktadır.


>