Size özel avantajlı internet paketleri teklifi için iletişim formumuzu doldurun, anlaşmalı internet sağlayıcılarımız sizi arasın!

Lütfen adınızı giriniz.
Lütfen soyadınızı giriniz.
Lütfen e-posta adresinizi giriniz.
+90
Lütfen cep telefonu numaranızı giriniz.
Lütfen onay veriniz.

İnternet Sağlayıcı Kampanyaları

Fiber İnternet, Hipernet (VDSL), Yalın (ADSL), Süperbox (5G) ve Uydu İnternet sağlayıcı firmalarının, kampanyalı paketlerini karşılaştırıp en ucuz internete sahip olabilirsiniz.

Superonline 16 Mbps Adsl Sınırsız Internet
Kota
Limitsiz
Hız
16 Mbit
Son Başvuru
06.03.2021
94.90 TL/Ay
Hemen Başvur
16 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz
Kota
Limitsiz
Hız
16 Mbit
Son Başvuru
06.03.2021
89.90 TL/Ay
Hemen Başvur
Eğlence Dolu Kampanya 25 Mbps Sınırsız Fiber İnternet
Kota
Limitsiz
Hız
25 Mbit
Son Başvuru
04.03.2021
89.99 TL/Ay
Hemen Başvur
Superonline 200 Mbps Fiber Hız Şenliği Kampanyası
Kota
Limitsiz
Hız
200 Mbit
Son Başvuru
06.03.2021
149.90 TL/Ay
Hemen Başvur
100 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz
Kota
Limitsiz
Hız
99 Mbit
Son Başvuru
06.03.2021
155.90 TL/Ay
Hemen Başvur

Diğer Kampanyalar

  12 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz
 • Kota
  Limitsiz
 • ADSL
  12 Mbit
 • Taahhüt
  24 ay
 • Son Başvuru
  06.03.2021
 • Fiyat
  83,90 TL/Ay
 • Hemen Başvur İncele
  16 Mbps'ye Kadar Full Limitsiz
 • Kota
  Limitsiz
 • ADSL
  16 Mbit
 • Taahhüt
  24 ay
 • Son Başvuru
  06.03.2021
 • Fiyat
  89,90 TL/Ay
 • Hemen Başvur İncele
  Eğlence Dolu Kampanya 25 Mbps Sınırsız Fiber İnternet
 • Kota
  Limitsiz
 • ADSL
  25 Mbit
 • Taahhüt
  24 ay
 • Son Başvuru
  04.03.2021
 • Fiyat
  89,99 TL/Ay
 • Hemen Başvur İncele
  Oris Telekom 24 Mbps Sınırsız Fiber Internet + Diğitürk Evin Yıldız ıTv Paketi
 • Kota
  Limitsiz
 • ADSL
  24 Mbit
 • Taahhüt
  12 ay
 • Son Başvuru
  06.03.2021
 • Fiyat
  93,90 TL/Ay
 • Hemen Başvur İncele
  Kablonet 50 Mbps sınırsız fiber internet İlk 3 Ay hediye internet
 • Kota
  Limitsiz
 • ADSL
  50 Mbit
 • Taahhüt
  12 ay
 • Son Başvuru
  05.03.2021
 • Fiyat
  93,99 TL/Ay
 • Hemen Başvur İncele

En Uygun İnternet Kampanyaları ve Firmaları

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Kredirobotu.com, en avantajlı internet kampanyalarını sunan sağlayıcıları bir araya getirir ve size farklı paketleri karşılaştırarak sizin için en uygun olan seçeneği tercih etme olanağı sunar. Türkiye’de hem ADSL, hem kablolu ve kablosuz internet hizmetleri hem de Televizyon hizmeti sunan çok sayıda kuruluş vardır. Bunların en popüler olanları genel olarak yedi adettir. Bunlar TTNET, Dsmart, Superonline, Uydu Net, Millenni.com, Biri ADSL, Turk Net olarak olarak sıralanabilir. Bu şirketler Türkiye’nin istisnasız olarak her noktasında hizmet sunmaktadır. Fakat her bir internet türü her noktada altyapıya sahip olmayabilir. Örneğin Superonline Anadolu’daki bir köyde sınırsız internet hizmeti verirken, henüz fiber internet hizmeti veremiyor olabilir. Tüm internet türlerinin Türkiye genelinde alt yapı çalışmalarının tamamlanması süreci halen devam etmektedir. 

 

Türkiye’nin ilk internet sağlayıcısı TTNET olarak bilinmektedir. Aynı zamanda Türkiye’deki altyapısı açısından en büyük ve yaygın olan sağlayıcı da TTNET’tir. ADSL hizmeti veren ve bu hizmetin kesintisiz ve hızlı bir şekilde aktive olmasını sağlayan şirketlerden biri TTNET. Bu firma, özellikle ADSL ile hızlı internet erişimi sağlarken, aynı zamanda dial up çevirmeli ağ erişimi sağlamaktadır. Aynı zamanda wifi aracılığı ile çalışacak olan internet ağı erişimi konusunda gelişmiş hizmet seçenekleri ve avantajlı internet paketleri TTNET tarafından sunulmaktadır.  Kredi robotu sizin için en iyi TTNET kampanyalarını derler ve bu kampanya paketlerini karşılaştırma şansını size sağlar.

 

Elbette. Doğan Telekom Şirketi’nin markası olan Dsmart, Türkiye genelinde özellikle Kablo TV alanında son derece yaygın, hızlı ve avantajlı paketler sunduğundan dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Hem kablosuz ve kablolu internet hem de fiber internet alanında Dsmart’tan hizmet almak mümkündür.  Dsmart tarafından sunulan avantajlı paket seçenekleri için Kredirobotu’ndaki güncel haberler takip edilebilir.

 

Evet. Kredirobotu üzerinden yapacağınız birkaç küçük incelemede, Superonline tarafından sunulan en avantajlı evde internet, fiber internet, ADSL internet, TV, telefon seçeneklerini bulabileceksiniz. Üstelik Kredirobotu tarafından sunulan paketlerin tamamı aktif olarak satışta olan güncel paketlerdir. 

 

Evet. Bizler Kredirobotu olarak, Turknet tarafından kampanyalı şekilde sunulan tüm ADSL hizmetlerini ve diğer internet hizmetlerini sizlere detaylandırıyoruz. Farklı kampanyalar ile karşılaştırıldığında Turknet ADSL paketlerinin avantajlı olup olmadığını incelemek için Kredirobotu size mükemmel araçlar sunar. 

 

Kredirobotu.com üzerinden internet paketleri ve kampanyaları kategorisi üzerinden yapacağınız incelemelerde, Biri ADSL’in sunduğu farklı internet kampanyaları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Biri ADSL de, hem dönemsel kampanyaları hem de sabit paketleri ile avantajlı teklifler sunabilmektedir. En güncel teklifleri yakalamak adına Kredirobotu takibe alınabilir!

 

Elbette. Türkiye’de alternatif olarak sunulan telekominikasyon hizmetlerinin öncüsü, aslında Milleni.com’dur ve bu firma yılından beri hizmet veren köklü bir firmadır. Milleni.com, Türkiye’de son derece geniş bir altyapı sistemine sahip olan Superonline, TTNET gibi firmalar üzerinden hizmet verir. Bundan dolayı altyapı konusunda da herhangi bir sorun yaşatmaz. ADSL, fiber internet, kablosuz internet gibi farklı alanlarda milleni.com’un en avantajlı paketlerini incelemek ve gelişmiş dijital araçlar ile bu internet paketlerini birbiri ile karşılaştırmak için Kredirobotu’nu takip etmeye devame debilirsiniz. 

 

Uydunet, Türkiye’de aktif olarak ADSL alanında hizmet veren şirketlerden bir tanesi olarak, pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Uydu net, kablo TV altyapısını kullanarak hizmet sunan bir kurumdur. Hızlı ve güvenilir internet paketlerini incelemek için Kredirobotu internet kampanyaları kategorisi işinize yarayacak. Üstelik farklı internet paketlerini kıyaslayarak en uygun internet paketi alternatifini bulmanız da mümkün olacak. 

 

Kredirobotu.com aracılığı ile internet paketi seçeneklerini incelediğinizde, çok sayıda firma tarafından sunulan üçlü, ikili ya da yalın seçenekleri göreceksiniz. Bazı paketler hem internet hem televizyon hem de telefon paketlerini içerirken; bazıları yalın internet sağlayıcılığı yapmaktadır. Ofislerde genellikle ADSL hizmetleri tercih edilirken evde internet hizmetleri için sıklıkla fiber internet seçenekleri tercih edilmeye başlanmıştır. En uygun internet paketi seçeneklerini bulmak için siz de Kredirobotu üzerinden farklı filtreleme seçenekleri ile paket seçeneklerini kıyaslayabilirsiniz. 

 

 

İnternet Kampanyaları

İnternetin gündelik yaşantımızın ayrılmaz bir parçası haline geldiği günümüzde, ev veya iş yerlerinde en uygun internet paketleri bulabilmek, bu paketleri farklı sağlayıcılar ile kıyaslamak ve bu paketleri Fiber internet ve Uydunet gibi özellikleri çerçevesinde incelemek yararlı olabilir. Türkiye’de internet sağlayıcılarının sayısı oldukça fazla. Prestijli sağlayıcılar tarafından sunulan internet kampanyaları ise kendi içerisinde çeşitli kategorilere bölünmektedir. 

 1. İlk kategorideki ürün yalın interneti içermektedir. Bu paketten yararlanan bireyler, ev veya iş yerlerine telefonları ile bağımsız olan, modem ile sağlanan bir interneti sağlamış olurlar. Yalın internet, son dönemlerde konutlarda ev telefonu kullanımının azalması ile birlikte daha popüler hale gelmiştir. Yalın internet kapsamında geliştirilen hizmetler, kullanıcıların farklı hızdaki ve farklı altyapılardaki internet teknolojilerinden yararlanmasına olanak tanımaktadır. Örneğin son birkaç yıldır Türkiye çapında altyapısını genişleten Fiber İnternet teknolojisi, neredeyse tüm sağlayıcılar tarafından pazarlanmaktadır. 
 2. İkinci kategori ise, telefon ve internetin bir arada sağlandığı paketleri içermektedir. Evde sabiy hat kullanmayı tercih eden bireyler, hem sabit hatın kurulum ve kullanımı sorunsuz olarak gerçekleştirmek, hem de uygun fiyatlı bir şekilde ev internetinden faydalanmak için ikili paketleri tercih edebilirsiniz. İkili paketlerde de internet hızınızı belirlerken yaşadığınız bölgede var olan altyapı çeşitlerini incelemeniz gerekir. Eğer mevcut ise, en yüksek hızlı interneti, Fiber Net’i tercih etmenizi tavsiye edebiliriz.
 3. Üçüncü kategori, televizyon servisi ile internet servisinin birlikte verildiği uygun fiyatlı paketleri kapsamaktadır. Akıllı televizyonlarınızda sisteme üye olanların erişebileceği yüzlerce farklı tematik kanala ulaşabilirken, genellikle limitsiz ve kotasız internetten de faydalanıyor olacaksınız. Televizyon paketlerinin de farklı kapsayıcılık özelliklerine sahip paketleri bulunmaktadır. Örneğin çocuğu olan bir aile özellikle çocuk kanallarının bolca kapsandığı bir paketi tercih edebilir. 
 4. Dördüncü kategori, hem telefonun, hem ev internetinin tem de televizyon hizmetlerinin bir arada sunulduğu paketleri temsil etmektedir. Hem sabit hat kullanan, hem evindeki televizyonunda en ayrıcalıklı kanallara ve programlara ulaşmak isteyenler, ev internetini böyle bir paket dahilinde tercih etmektedir. Üçü bir arada paketler, pek çok farklı firma tarafından avantajlı fiyatlar dahilinde taahhütlü ve taahhütsüz bir şekilde sunulmaktadır. 

İnternet, fiber internet ve ADSL internet, internet paketi tercih ederken karşınıza çıkabilecek olan internet türleridir. Her bir internet ürünün diğerlerinden farklı bir yapılandırma biçimi ve servis ağı bulunmaktadır. Günümüzde evde internet arayışı içerisinde olanlar genel olarak fiber net tercih etse de, tüm internet türlerini detaylı bir şekilde inceleyerek tercihinizi bu çerçevede yapmakta fayda var. 

 1. Sınırsız İnternet, Yalın İnternet: Evinizde veya iş yerinizde sınırsız internet paketlerinden faydalandığınızda, herhangi bir kota problemi yaşamaksızın özgürce indirme işlemleri, görüntüleme işlemleri yapabileceksiniz. Üstelik internet firmaları tarafından sunulan geniş kapsama alanına sahip modemler de taahhütlü sözleşmeleriniz ile birlikte size gönderilecektir. Genellikle internet paketleri dahilinde gönderilen modemlerin sözleşme sonunda firmaya geri gönderilmesi gerekmektedir.
 2. Fiber İnternet: Özellikle son 3 ya da 4 yıldır popüler hale gelen ve markaların teker teker altyapı oluşturarak sunmaya başladığı fiber internet, fiber optik kabloların kentler boyunca döşenmesi ve bu kablolar ile daha hızlı internetin sağlanması ile mümkün olmaktadır. Fiber internet paketleri klasik sınırsız internet paketlerinden biraz daha yüksek fiyatlı olabilmektedir. Hız garantisi sunan fiber internet paketlerinde hız sorunu yaşadığınızda müşteri hizmetlerine bağlanarak hız arttırılmasını talep edebilirsiniz. Ev ya da iş yerinizde hızlı ve kesinti problemleri olmayan profesyonel bir internet servisi kullanmak istiyorsanız fiber internet doğru bir seçim olacaktır. 
 3. ADSL İnternet:  Telefon bağlantısı ile ilişkili bir şekilde bağlanan bu internet türü, hızlı ve kesintisiz internet sunmak konusunda son derece başarılıdır. Asimetrik Sayısal Abone Hattı anlamına gelen bu sistem, günümüzde en yaygın olarak kullanılan sistemdir. Bu sistemde tek bir sağlayıcı hem telefon bağlantılarının hem de internet bağlantılarının yayılmasına izin verir. Genellikle bu sistemlerin kapsama alanı 4 kilometre civarındadır. Bundan dolayı ofis gibi kullanım alanlarında ADSL son derece işlevsel olabilmektedir. 
En uygun oranlar ve tekliflerden
haberdar olmak için e-bültene kaydolun
Lütfen onay veriniz.

>