Kredirobotu.com

2005 yılından itibaren birçok ülkede faaliyet veren bir grup şirketi olan Semroot Yazılım ve Danışmanlık A.Ş., verdiği dijital hizmetlerindeki kanıtlanmış başarısı, kendine has yönetim stratejisi, sahip olduğu yazılım alt yapısı ve uzman ekibiyle 2020 yılında KrediRobotu.com projesini hayata geçirmiştir.

Türkiye’nin yenilikçi karşılaştırma platformu olan Kredirobotu.com, kredi hesaplamadan, indirimli enerjiye, faizsiz ev/araba sisteminden, sigorta teklifine birçok kategoride hizmet vererek kullanıcılar ile firmaları online bir çatı altında buluşturmaktadır.

Kredirobotu.com, kullanıcılarına en uygun ürünleri sunmayı ve bu ürünlere en hızlı ve kısa yoldan kolayca ulaştırmayı hedeflemektedir. Ayrıca Kredirobotu.com, güçlü üyelik ve CRM yapısı ile kullanıcılarına ihtiyaçları doğrultusunda fırsatlar ve kampanyalar sunmayı da vadetmektedir.

Kredirobotu.com

Merdivenköy Mah. Nida Kule Göztepe Sitesi Bora Sok. NO:1-3 K:16 D:58 Kadıköy / İstanbul

+90 (216) 519 54 09

[email protected]

MERSİS No: 0761088696200001

7/24 Karşılaştırma

Dilediğiniz zaman ihtiyacınız olan ürünü ve hizmeti karşılaştırabilir ve size özel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Hızlı Başvuru

Tek tıkla arama yapabilir, tüm bankaları ve firmaları gezmenize gerek kalmadan Kredirobotu.com’dan online başvuru yapabilirsiniz.

BDDK Denetimi

Kredirobotu.com, BDDK’nın Destek Hizmetleri yönetmeliği kapsamında anlaşmalı bankalar tarafından düzenli olarak denetlenir.

Bilgileriniz Güvende

Kredirobotu.com, sahip olduğu SSL sertifikası ile bilgilerinizi şifreleyerek güvenli bir şekilde koruma altına alır.

Hizmetlerimiz


>