İletişim formumuzu doldurun, size özel fırsatlarla ve imkanlarla faizsiz araba sahibi olabilmeniz için anlaşmalı olduğumuz firmalar sizi arasın.

+90
Lütfen onay veriniz.

Faizsiz Taksitle Araba Sahibi Olun

Sıfır ve ikinci el arabalarınıza faiz ödemeden sahip olabilirsiniz! Kredi çekmeden senetle araç sahibi olun.

 • Fuzul Oto
  Kolay Otomobil Edindirme Merkezi
 • İncele
 • Birevim
  Faizsiz Araba Almanın Yeni Yolu
 • İncele
 • FinansEvim
  Türkiye'nin Faizsiz Araba Alma Sistemi
 • İncele
 • İktisatEvim
  Araba Sahibi Olma Fırsatını Kaçırmayın
 • İncele
 • FinalEvim
  Araba Sahibi Olun
 • İncele
 • Tasarruf
  Araba Almanın Yolu
 • İncele
 • VizyonEvim
  Yatırıma Dair Herşey
 • İncele
 • Çözüm Tasarruf
  Çözüm Tasarrufta
 • İncele
 • PamukEvim
  Hayallerini Taksit Taksit Öde
 • İncele
 • MorEvim
  Faizsiz Birikim
 • İncele
 • İMECE Yatırım
  Birikimlerinizi Hayallerinize Dönüştürüyoruz
 • İncele
 • İhtiyaçEvim
  Tüm İhtiyaçlarınız için Faizsiz Çözümler
 • İncele
 • HedefEvim
  Hedefimiz Hayalleriniz
 • İncele
 • Gelecek Tasarruf
  Yarınlar için Tasarruf
 • İncele
 • Emin Oto
  Faizsiz araba alma sisteminin mucidi
 • İncele
 • Katılımevim
  Araba Almanın Faizsiz Yolu
 • İncele

Sıkça Sorulan Sorular

Faizsiz Araba Firmalarının Listesi ve Merak Edilenler

Kredisiz ve faizsiz araba sahibi olmak isteyenlere faizsiz araba satın alma tasarruf firmaları var. Tasarruf firmalarına katılarak sizde faiz ödemeden araba sahibi olabilirsiniz.

Faizsiz araba sahibi olmak isteyenlere bazı firmalar tasarruf sistemi ile araba sahibi olabilmektedirler. Faizsiz araba sahibi olabilmek için birçok firma tasarruf yöntemini uyguluyor.

Birevim faizsiz araba sahibi olma sistemi

Birevim faizsiz ve kredisiz bir şekilde araba almak için Türkiye’nin her alanında isterseniz sıfır isterseniz ikinci el araç sahibi olmak için dâhil olabilirsiniz.

Öncelikle almak istediğiniz aracın fiyatını belirlemelisiniz. Sonrasında aracın fiyatı üzerinden taksitlendirme ve ödeme fiyatı çıkarılır.

İsterseniz noter onaylı çekiliş ile isterseniz serbest çekiliş ile araba sahibi olabilirsiniz.

Çekilişli Sistem

Araç sahibi olmak isteyen kimseler belirledikleri fiyat üzerinden çekiliş gruplarına dâhil olurlar bu çekilişler 24 ile 60 ay arasında değişen çekiliş gruplarıdır. Altın günü mantığıyla alınmak istenen araç fiyatı bu vadeye bölünür ve yapılan çekilişle sırası ile araba sahibi olmak isteyenler arabalarını alırlar.

 Örneğin 75 bin Türk Lirası değerindeki bir aracı almak istiyorsunuz. %10 peşinatla, 3 yıllık çekiliş gruplarına katılarak aylık olarak1.875 Türk Lirası ödemeler ile dâhil olabilir. Yapılan çekilişlerde 1 ile 16 ay arasında 75 bin Türk Lirası değerindeki bir arabaya sahip olabilir. Bir kişi çekilişte ilk sıraya çıkarsa ilk taksit ödemesinde yani 1.875 Türk Lirası ödediği ilk taksitle araç sahibi de olabilir.

Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi

Eğer hangi arabayı alacağınıza karar verdiyseniz ve fiyatını belirlediyseniz size en uygun olan tasarruf programına ekleyebilirler.

Ardından aracı teslim alma tarihiniz noter eşliğinde yapılan çekiliş ile belli olur.

Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi

Faizsiz araba sahibi olma yöntemlerinden serbest planlı tasarruf yöntemi ile isterseniz araba teslim alma tarihini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Ödeme yaparken ki taksit tutarı peşinatlı ya da peşinatsız gibi unsurlar ve aracın fiyatı tam olarak belirlendikten sonra aracı teslim alma tarihiniz belli olur.

Eğer sizde faizsiz peşinatsız araba sahibi olmak istiyorsanız sıra tespitli ya da serbest planlı tasarruf yöntemlerinden yararlanabilirsiniz.

Günümüzde birçok firma kredi faizlerini ödemeden araba ve ev almak için müşterilerine bazı yöntemler sunuyor.

Kredisiz ve faizsiz araba almak isteyenlere senet ile faizsiz araba alma tasarruf firmaları var. Faizsiz araba sahibi olmak isteyenlere bazı firmalar tasarruf sistemi ile senet yapılarak araba sahibi olabilmektedirler. Faizsiz araba sahibi olabilmek için birçok firma tasarruf yöntemini müşterilerine sunmaktadır.

Bankaların vermiş olduğu taşıt kredileri ilk zamanlar daha cazip gelse de vadeye uygulanan faiz ile banka büyük bir zarara dönüşebilir. Alınmış olan kredinin taksitleri ileride maddi açıdan zor duruma sokabilir.

Faizsiz araba sahibi olma sistemi

Faizsiz ve kredisiz bir şekilde araba satın alabilmek için firmaların gruplarına dâhil olabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz aracın fiyatını belirleyin. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra aracın fiyatı üzerinden taksitlendirme planı çıkarılır. İster noter onaylı çekiliş ile isterseniz serbest çekiliş ile araba satın alabilirsiniz olabilirsiniz.

Eğer hangi aranın fiyatını belirlediyseniz size uygun olan tasarruf programına eklenirsiniz.  Programa dâhil olduktan sonra aracı teslim alma tarihiniz noter eşliğinde yapılan çekiliş ile belirlenir.

Çekilişli sistem ile araç sahibi olmak isteyen kişiler belirledikleri araba ve fiyat üzerinden çekiliş gruplarına dâhil olurlar. Çekilişler 24 ile 60 ay arasında değişir. Altın günü mantığıyla yani günde de bir süre belirlenir ve çekilişle bir sıra oluşturulur. Bu sırada her hafta oluyorsa her hafta birinci kişiye belirlenen miktarda para verilir. İkinci hafta ikinci kişiye belirlenen miktarda para verilir. Buradaki ama eline toplu para geçmesidir. Bu sistem aynı şekilde ev ve araç alırken de yapılır.  Alınmak istenen araç fiyatı bu vadeye bölünür ve yapılan çekilişle sırası ile araba sahibi olmak isteyenler arabalarını alırlar.

Faizsiz araba alma yöntemlerinden serbest planlı tasarruf yöntemi ile isterseniz araba teslim alma tarihini siz belirleyebilirsiniz. Ödeme yaparken taksit tutarı peşinatlı peşinatsız aracın fiyatı tam olarak belirlendikten sonra aracı teslim alma tarihiniz belirlenir. Faizsiz peşinatsız araba istiyorsanız sıra tespitli ya da serbest planlı tasarruf yöntemlerinden yararlanabilirsiniz.

Faizsiz araba almak isteyenlere bazı firmalar kolaylık sağlar. Faizsiz araba almak için birçok firma tasarruf yöntemini müşterilerine sunmaktadır.

Faizsiz araba sahibi olmak için bazı firmalar vardır.

Fuzuloto İle Güvenilir Şekilde Araba Sahibi Olabilirsiniz

Faizsiz ve vade farkı olmadan otomobil almanızı sağlayan fuzuloto güvenilir firmalar arasında yer alır. Arabanızı seçtikten sonra net fiyat belirlenir. Belirlediğiniz net fiyat üzerinden ödeme planı ve taksit planı çıkarılır.

Taksit miktarı ve katılacağınız grubu belirledikten sonra ödeme planı çıkarabilirsiniz. Her ay noter eşliğinde çekilişlerde araba sahibi olabilirsiniz. Fuzulotonun sistemine peşinatlı ya da peşinatsız bir şekilde katılabilirsiniz.

Birevim İle Güvenilir Şekilde Araba Sahibi Olabilirsiniz

Güvenilir faizsiz araç firmaları arasında birevim ile ev sahibi olabileceğiniz gibi aynı şekilde otomobil sahibi de olabilirsiniz. Birevimin sistemi önce alacağınız arabayı belirlemelisiniz. Arabanın net fiyatı ile ödeme planı ve taksit planı çıkarılır. İsterseniz noter onaylı bir çekiliş ile isterseniz serbest çekiliş ile arabanızı alabilirsiniz. Eğer ödemelerde zorluk çekerseniz taksitinizi dondurabilirsiniz.

Birevimde çekiliş sistemi de vardır. Araç sahibi olmak isteyen kimseler belirledikleri aracın fiyatı üzerinden çekiliş gruplarına dâhil olurlar. Bu çekilişler yirmi dört ile altmış ay arasında değişen çekiliş gruplarıdır.

Altın günü mantığıyla yani belirli gün aralığında belirli miktar parayı çekiliş sırasına göre birbirine yardımlaşma usulüyle vermektir. Alınmak istenen araç fiyatı bu vadeye bölünür ve yapılan çekilişle sırası ile araba sahibi olmak isteyenler arabalarını alır.

Birevim firmasında sıra tespitli ve serbest planlı tasarruf yöntemleriyle araba sahibi olabilirsiniz.

Emin Otomotiv İle Güvenilir Şekilde Araba Sahibi Olabilirsiniz

Emin otomotivde diğer iki firma gibi aynı sistemle araç sahibi olunabilir. Güvenilir olan bu firma da müşterilerinin mağdur olmaması için araç sahibi olan kişiler aracın tam olarak taksitlerini ve ödemesini bitirmeden aracın satılamaz ibaresi getirilir. Olası ödenmeme durumlarında düşer müşteriler mağduriyet yaşamazlar. Bu firmada dilerseniz birinci el dilerseniz ikinci el araba sahibi olabilirsiniz.

Faizsiz ve vade farkı olmadan güvenilir şekilde otomobil sahibi olabilmek için bu firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

En uygun oranlar ve tekliflerden
haberdar olmak için e-bültene kaydolun
Lütfen onay veriniz.

>